учні 2-А класу зібрали 128 кг макулатури,це на 28 кг більше ніж в учнів 2-Б класу.скільки

макулатури зібрали учні 2-А і 2-Б разом

Ответы на вопрос

Отвечает Серапиао Саша.

Ответ: 228 кг

Пошаговое объяснение:

1. 128-28 = 100 кг - 2 Б

2. 128 + 100 = 228 кг - вместе

Отвечает Налимова Оля.

Ответ:

128-28=100(кг) зібрали учні 2 -Б

128+100 =228(кг)

відповідь:учні 2-А і 2-Б зібрали 228 кг макулатури.