Жылыжайға 900 гүл отырғызылды. Оның 630 -қалампыр, қалғаны - қызғалдақ. Әр жүйекке 35 қалампыр және

30 қызғалдақ отырғызылды. Барлығы неше жүйек болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Швецова Настя.

900-630=270

630/35=18

270/30=9

18+9=27