магазин продав 240 кг картоплі. Першого дня було продано 3/16 картоплі, другого дня 7/16 картоплі.

Скільки кілограмів картоплі купили за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Леонид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3\16+7\16=10\16  частей продано за 2 дня

240:16*10=15*10=150 кг купили за 2 дня