Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють відповідно 6 мм і 8 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Хатуев Абдул.

Ответ:

 \sqrt{36 + 64}  = 100(mm)

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора: квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів