Жолаушылар автобуспен елді мекеннен стансыға келіп, полы үлгерулері керек еді. Егер автобус 60

км/сағ жылдамдықпен жүрсе,жолаушылар пойыздың жүру уақытынан 20 мин ерте келеді. Алегер автобус 50 км/сағ жылдамдықпен жүрсе, пойыздың жүрууақытынан 12 мин кеш келеді. Елді мекен стансыдан неше кило-метр қашықтықта?​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

60×(х-20)=50×(х+2)

60х-1200=50х+600

60х-50х=600+1200

10х=1800

180-20=160минут