атасы 58 жаста, оның баласы 32 жаста, немерелері 11 жаста, 7 жаста. Неше жылдан кейін атасының жасы

баласы мен немерелерінің жастарының қосындысына тең болады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Завяликова Ксения.

Жауабы:4 жыл

Пошаговое объяснение:

32+4=36

11+4=15

7+4=11

36+15+11=62

58+4=62