Знайти площу рівно стороннього трикутника якщо його периметр 24 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

16√3 см²

Пошаговое объяснение:

P=3*a\\a=\frac{P}{3} \\a=\frac{24}{3} =8\\S=\frac{a^2\sqrt{3} }{4} =\frac{64\sqrt{3} }{4} =16\sqrt{3}