пішохід і лижник були в дорозі однаковий час.Швидкість пішохода 4км/год,а лижника 10 км/год Пішохід

пройшов за весь час 20 км.Яку відстань за цей час подолав лижник

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Лижник подолав 50 км

Пошаговое объяснение:

20:4=5(год)- час

10*5=50(км)