За 8 рейсів трьома одинаковими машинами було перевезено 240 т вантажу скільки тон вантажу можна

перевезти однією машиною за 7 рейсів

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

70т

Пошаговое объяснение:

1)240:8:3=10(т)-перевозить одна машина за 1 рейс,

2)7*10=70(т) - можна перевезти однією машиною за 7 рейсів.