За 7 рейсів машиною можна перевезти 210ц вантажу. Скільки центнерів вантажу можна перевезти цією

машиною за 5 рейсів Кожного рейсу машина перевозить однакову масу вантажу

Ответы на вопрос

Отвечает Лутова Амина.
Выражение: 210 : 7 * 5 = 150 
1) 210 : 7 = 30 (ц) - столько груза можно перевезти за один рейс;
2) 30 * 5 = 150 (ц) - столько груза можно перевезти за 5 рейсов.
Вiдповiдь: 150 центнеров.