сашка було 20 зошитів.Він використав 4 зошити в лінійку і 5 зошитів у клітинку. скільки зошитів

залишилосч в Сашка? розвяжіть задачу трьома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Питерская Елена.

Ответ:

У Сашка залишилось 11 зашита

Пошаговое объяснение:

1) 20 - ( 4 + 5 ) = 11

2) 20 - 4 - 5 = 11

3) ( 20 - ( 4 + 5) = 11