Земельна ділянка має форму прямокутника. Знайди його периметр та площу, якщо на плані з масштабом

5:700 сторони прямокутника мають довжину 20 см і 65 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Авто Авто.

Ответ:

238 м

Пошаговое объяснение:

Якщо масштаб 5:700, це означає , що 1 см на плані  відповідає

1*700:5= 140 см на місцевості

Отже

20 см на плані це

20*700:5=2800 см на місцевості

1 м = 100 см

2800 см = 2800:100= 28 м

65 см на плані це

65*700:5=9100 см на місцевості

1м=100 см

9100 см = 91006100=91 м

Отже периметр  ділянки буде :

Р=2*(28+91)= 2 * 119=238 м