Обчисли площу земельної ділянки прямокутної форми, довжи- на якої 800 м, а ширина — 700 м. Запиши

відповідь у гектарах​

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Маша.
S = a * b
S = 800 * 700 = 560000 м кв. = 56 га