Власник земельної ділянки, площа якої дорівнює 0,2 га, вирішив виділити піджитловий будинок усієї

ділянки, під ба-сейн - 15 - % ділянки, а на решті територіїзакласти сад. Знайдіть площу земельної ді-лянки, яку господар відвів під сад?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Арсений.

Ответ:

0,145 га

Пошаговое объяснение:

0,2 га = 2000 м кв

2000*1/8=250 м кв = 0,025 га он выделил под дом

2000*0,15=300 м кв = 0,03 га оно выделил под бассейн

2000-(250+300)=2000-550=1450 м кв выделил под сад

1450 м кв=0,145 га