СРОЧНО ДАМ 20 БАЛЛОВ! Батько отримав премію, з якої 350 грн витратив на подарунки дітям, що

становить 4/9 полученної суммы. На подарунки жінці він витратив 60% того, що залишилось. Скільки гривень залишилось у батька після обох покупок

Ответы на вопрос

Отвечает Муждабаева Эльзара.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 350*9/4 = 787,5 - вся премія

2) 787,5-350 = 437,5 - те що залишилося

3) 437,5*0,6 = 262,5 - на подарунок дружині

4) 437,5-262,5 = 175 - залишилося після обох покупок