Знайди площу та периметр прямокутника зі стороною 23 см і 17 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дзябко Вітя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)23×17=391(см²) -площа,

2)2×(23+17)=2×40=80(см)- периметр.