Скільки кілограмів сушених грибів отримають з 18 кг свіжих, якщо з 6 кг свіжих грибів отримали 0,9

кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабарицкий Юра.

Ответ:

Методом пропорции 2,7


Отвечает Соболева Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 - 0.9

18 -х

6х=18*0.9

6х=16.2

х=2,7(кг)

Или так:

18:6*0.9=3*0.9=2.7(кг)

Или так:

0.9:6*18=2.7(кг)