Скільки кілограмів сушених грибів отримамають з 18 свіжих,якщо з 12 свіжих грибів отримали 1,8 кг

сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.

Составьте пропорцию: 

18 кг - х кг

12 кг - 1.8 кг

х/1,8=18/12

х=(18*1,8)/12

х=2,7 кг