ПОЖАЛУЙСТА ОБЪЯСНИТЕ КАК РЕШАТЬ ЭТО 2 3/5 + 4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Клабукова Аленка.

Ответ:

Ну если 2×на 3/5 то =2целых три пятых и + 4/5=17/5

Отвечает Аухадиева Айдана.

Ответ:

17/5

Пошаговое объяснение:

Спочатку потрібно переводимо мішаний дріб 2 3/5 в неправильний, тобто 2×5+3=13,

Це число записуємо у верхню частину дробу, а в нижню записуємо те, що було спочатку, тобто 13/5, Після чого ми просто додаємо дроби,

Розв'язання

2 3/5+4/5=13/5+4/5=13+4/5=17/5