1. Обчислити: а) -95+17; б) (-3,9)+(-6,8); в) -7 1/6 + (-4 2/3); 2. Поставити замість "*" знак

"<", ">" або "=" : а) -4,2 + (-4,2) * 4,2 + (-4,2); б) -7,3+8,5 * (-7,3) + (-4,5) 3. До суми чисел -5 1/6 та 4 7/18 додати число -1 5/12 4. Обчислити: a) -12,1 + 15,9; б) 6,4 + (-16,8); в) -19+ 1,6; 5. Знайти значення виразу: -5,8 + а, якщо а = 6,9; a= 9,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.  а) -95+17=-78

б) (-3,9)+(-6,8)=-3.9-6.8=-10.7

в) -7 1/6 + (-4 2/3)=-7 1\6-4 4\6=-11 5\6

2. а) -4,2 + (-4,2) < 4,2 + (-4,2)

-8/4<0

б) -7,3+8,5 > (-7,3) + (-4,5)

1.2>11.8

3. (-5 1/6 +4 7/18)+(-1 5/12 )=(-5 3\18+4 7\18)-1 5\12=-14\18-1 5\12=-28\36-1 15\36=-2 7\36

4. a) -12,1 + 15,9=3.8

б) 6,4 + (-16,8)=6.4-16.8=-10.4

в) -19+ 1,6=-17.4

5.-5,8 + 6.9=1.1

-5.8+9.7= 3.9