у коробці є 4 червоних 4 зелених 4 синіх 4 білих 4 жовтих кульок . Яка ймовірність що навмання

вийняти кульку буде зеленою

Ответы на вопрос

Отвечает Мохур Макс.

Ответ:

1/5

Пошаговое объяснение:

количество зеленых m = 4

количество всех n = 4 * 5 = 20

P = m/n = 4/20 = 1/5