ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО два бігуни стартували одночасно з одного й того самого місця кругової

траси. через одну годину коли одному з них залишилося пробігти 2 км до закінчення першого круга виявилося що другий бігун вже 6 хв тому пройшов перший круг. знайдіть швидкість першого бігуна якщо швидкість другого на 4 км год більша. вирішити за допомогою рівняння​​

Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.

Ответ:

16 км в час

Пошаговое объяснение:

y=0,9x-2

x-y=4

решение:

x=y+4

y=0.9*(y+4)-2

y=0.9y+3.6-2

y-0.9y=3.6-2

0.1y=1.6

y=1.6/0.1

y=16

x=16+4

x=20