Сторони двох квадратів відносяться як 2:3. Знайти периметр більшого квадрата якщо периметр меншого

дорівнює 48 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьма Анастасія.

Ответ:

72 см

Пошаговое объяснение:

пусть сторона меньшего квадрата 2а, тогда сторона большего 3а

по условию:

4 * 2a = 48

a = 6 (см)

4 * 3a = 12а = 72 (см) - периметр большего