Помогите пожалуйста времени мало даю 30 б.. При яких натуральних значеннях a є правильною

нерівність, ліва частина якої – неправильний дріб: 1) 20/а <2. 2) 4/a >a 2. Обчисліть . 1-13/40 3. Яке найбільше натуральне число задовольняє нерівність n<123/30 ? 4. Розв’яжіть рівняння 9 5/9-(x+3 7/9)=5 4/9 помогииите 2. Обчисліть . 3. Яке найбільше натуральне число задовольняє нерівність ? 4. Розв’яжіть рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1) чтобы дробь была неправильной a ≤ 20

чтобы выполнялось неравенство a > 10

значит: a = {11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20}

2) чтобы дробь была не правильной a ≤ 4

чтобы выполнялось неравенство a < 2

значит а = 1

2.

1 - 13/40 = 40/40 - 13/40 = 27/40

3.

n < 123/30 = 4 3/30 => n = 4 - наибольшее n

4.

x + 3 7/9 =9 5/9 - 5 4/9

x + 3 7/9 = 4 1/9

x = 4 1/9 - 3 7/9

x = 3 10/9 - 3 7/9

x = 3/9

x = 1/3