Обчислити довжину кола діаметр якого 4,16 см


Ответы на вопрос

Отвечает Олексійчук Вікуля.

воспользуемся формулой длины через диаметр dπ=π*4,16 см =

4,16 π /cм/

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:13.06см

Пошаговое объяснение:

Радіус кола дорівнює: 4.16/2=2.08см,

тоді довжина кола дороінює: 2\pi 2.08

тобто, 2*3.14*2.08=13.06см