Число -3 є коренем рівняння x^2+bx-12=0. Знайдіть інший корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Азалия Галиева.

Ответ: x^2 - x-12=0

x1 = -3

x2 = 4

Пошаговое объяснение:

x^2+bx-12=0

x1 + x2 = -b

x1*x2 = -12

x1 = -3

-3* x2 = -12

x2 =4

-3 + 4 = -b

-b =1

b =-1