Зовнішній кут трикутника дорівнює 140°, а внутрішні кути не суміжні з ним, відносяться як 3:4.

Визначте всі кути трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильченко Валерия.

Ответ:

40°,60°,80°

Пошаговое объяснение:

180°-140°=40° -міра внутрішнього кута суміжного з ним,

Узнаємо скільки градусів міститься в одній частині.Принімаємо їх за х.

3х+4х=140°

7х=140°

х=140°÷7

х=20°

3х=3×20°=60°

4х=4×20°=80°