Зовнішній кут трикутника дорівнює 120 ᵒ , а два не суміжні з ним внутрішні кути трикутника

відносяться як 2:1. Знайдіть усі внутрішні кути трикутника:​

Ответы на вопрос

Отвечает Кальонов Мирослав.

Ответ:60°, 40°, 80°

Пошаговое объяснение:

Знаходимо суміжний кут за властивістю суміжних кутів:

180-120=60(перший кут)

Зовнішній кут , дорівнює сумі не суміжних до нього кутів. Кути відносяться як 2:1 ,то:

2х+1х=120

х=40( другий кут)

40×2=80 ( третій кут)