1) (12-х)×6,5=23,4 2) (у-3,3)÷5,3=0,07 3) 153+0,625у=215,5 4) 0,32х+0,47=12,8 Помогите пожалуйста

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Кирилл.

Ответ:

Відповідь до першого 8,4. Відповідь до другого

  \frac{3671}{1000}

Відповідь до третього 100. Відповідь до четвертого 38,53125

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Пошаговое объяснение:

1)(12-х)*6,5=23,4

78-6,5х=23,4

-6,5х=23,4-78

-6,5х=-54,6

х=8,4

2)(у-3,3):5,3 =0,07

(у-33/10):5,3=0,07

(у-33,10):53/10=0,07

(у-33,10):53,10=7/100

(у-33/10)*10/53=7/100

10/53у-33/53=7/100

1000у-3300=371

1000у=371+3300

1000у=3671

У=3671/1000

3)153+0,625у=255,5

0,625у=215,5-153

0,625у=62,5

у=100

4)0,32×+0,47=12,8

0,32х=12,8-0,47

0,32х=12,33

х=38,53125