В одному вагоні їхало 28 чоловік, в у другому 39.З другого вагону вийшло 13 чоловік.На скільки

більге чоловік стало у першому вагоні, ніж у другому. Поможіть скласти умову@[email protected]

Ответы на вопрос

Отвечает Слепнёва Соня.

Ответ:

На 2 человека больше.

Пошаговое объяснение:

1) 39 - 13 = 26 (ч.) - стало во 2 вагоне.

2) 28 - 26 = 2 (ч.) - больше.