обчисліть суму перших шести членів арифметичної прогресії , перший член якої дорівнює -3,5, а а

різниця 0,4​

Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкина Юля.

Ответ: S₆=-15.

Пошаговое объяснение:

a₁=-3,5      d=0,4     S₆=?

S₆=(a₁+a₆)*6/2=(-3,5+a₆)*3=-10,5+3*a₆

a₆=a₁+(6-1)*d=-3,5+5*0,4=-3,5+2=-1,5

S₆=-10,5+3*(-1,5)=-10,5-4,5=-15.