Один мотоциклист був у дорози 5 годин а другый 3 годыни на другой Мотоциклист проехал на 18 км

меньше нишь пешрий скильки километрив проихав кожный Мотоциклист якщо вони рухалися з однаковою швидкистю? однаковшвидкистю

Ответы на вопрос

Отвечает Комышев Артём.

Відповідь:

45 км 1 мотоцикл

27 км 2 мотоцикл

Покрокове пояснення:

5-3=2 год

18/2=9 км/год швидкість

9*5=45 км 1 мотоцикл

9*3=27 км 2 мотоцикл