Обчисліть значення виразу найзручнішим способом :0,47 ×6,32 +6,32 ×0,53 ; 85,6 ×9,2-85,3×9,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Трушкин Александр.

Пошаговое объяснение:

0,47•6,32+6,32•0,53=6,32(0,47+0,53)=6,32•1=6,32

85,6•9,2-85,3•9,2=9,2(85,6-85,3)=9,2•0,3=2,76