Маса залізної деталі об'ємом 1см³ дорівнює 7,9г. Знайдіть масу залізної деталі, об'єм якої

становить: а) 3см³; б) 0,1см³; в)4,9см³; г) 0,5см³​

Ответы на вопрос

Отвечает Вороненкова Аня.

Пошаговое объяснение:

а)1/7,9×3/х

х=7,9×3

х=23,7

б)1/7,9×0,1/х

х=7,9×0,1

х=0,79

в)1/7,9×4,9/х

х=7,9×4,9

х=38,71

г)1/7,9×0,5/х

х=7,9×0,5

х=3,95