У геометричній прогресії (b n ) відомі b3 =2; b4 = 4. Знайдіть перший член, знаменник та суму

перших шести членівпрогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Вика.

Пошаговое объяснение:

q=b4/b3=4/2=2.

b1=b3/q²=2/4=0,5

S6=(b1(q^n-1))/(q-1)=0,5*63/1=31,5