Кому дорівнює шостий член геометричної прогресії , перший член якої дорівнює 4/7, а знаменник -1?


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

-4/7

Пошаговое объяснение:

bₙ=b₁qⁿ⁻¹

b₆=b₁q⁶⁻¹=4/7 ·(-1)⁵=-4/7