У Колі a марок, а у Дмитра b марок. Вони додали їх і поділили порівну. Скільки марок дісталося

кожному? Утвори буквений вираз і знайди його значення при a= 19 і b= 23. Чи має завдання смисл при a= 19 і b= 10? Записуючи буквений вираз в чисельнику, першим доданком вважай кількість марок у Колі.

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Маша.

Відповідь:

1)У Колі 21 і у Дмитра 21

2)Ні значення не має

Покрокове пояснення:

a+b/2=19+23/2=21(марок)