Підкинули 2 гральних кубика, яка ймовірність того, що сума очок дорівнює 6


Ответы на вопрос

Отвечает Чехунова Светлана.

Ответ:

5/36

Пошаговое объяснение:

Ситуація може як здійснення однієї з наступних можливих подій:

на першому кубику 1, на другому 5

на першому кубику 2, на другому 4

на першому кубику 3, на другому 3

на першому кубику 4, на другому 2

на першому кубику 5, на другому 1

Всього цих ситуацій 5.

Кількість всіх можливих ситуацій = 6*6 = 36

, оскільки кількість граней (воно ж і кількість можливих ситуацій) у кожного кубика 6.

Ймовірність = 5/36