У двох бригадах працює 160 робітників, причому у першій – у 3 рази більше, ніж у другій. Скільки

робітників працює у кожній бригаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Алина.
Пусть во второй бригаде работает х работников. Тогда:
х+3х=160
4х=160
х=160/4=40 работников во второй бригаде.
40*3=120 работников в первой бригаде.
Отвечает Одинцова Лида.

x+3x=160

4x=160

x=40 - у першій бригаді, 40*3=120 - у другій бригаді