При якому значеннi a коренем рiвняння (a-7)x=7+5a. Э число 6 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Абакумов Егор.

Ответ:

а = 49.

Пошаговое объяснение:

(a-7)x=7+5a. При х = 6 рівняння має вигляд:

(a - 7) * 6 = 7 + 5a,

6а - 42 = 7 + 5а,

а = 7 + 42,

а = 49.