Спростити вираз і знайти його значення 1,5(х – 4) + 1,2(8 – х), якщо х = 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,5(х – 4) + 1,2(8 – х) = 1,5x - 6 + 9,6 - 1,2x = 0,3x + 3,6 = 0,3*6 + 3,6 = 1,8 + 3,6 =  5,4