У прямокутному трикутнику АВС (∠С = 90°) АС = 8 см, tg В = 4/3. Знайдіть катет СВ


Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Егор.

Ответ:

6 см.

Пошаговое объяснение:

Якщо tg В = 4/3, то АС/ВС=4/3.

Нехай АС=4х см, ВС=3х см. Маємо рівняння

4х=8;  х=2.

ВС=3*2=6 см