Основою прямої призми е паралелограм зі сторонами 3/2 см i v2 см і кутом 45°. Площа бічної поверхні

призми в 4 рази біль ша від площі П основи. Обчисліть висоту призми.ПОЖАЙЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Sосн=3/2×v2×v2/2=3/2(см^2)

Sб=H×Pосн

Sб=4×3/2=6 (см^2)

H=6/(3+2v2)