Знайдіть число чверть якого разом з його п'ятою частиною дорівнює 900


Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.

Ответ:

2000

Пошаговое объяснение:

2000/4=500

2000/5=400

400+500=900

Отвечает Адамов Иван.

Составим уравнение:

 \frac{x}{4}  +  \frac{x}{5}  = 900

 \frac{5x}{20}  +  \frac{4x}{20}  = 900

 \frac{5x + 4x}{20}  = 900

5x + 4x = 18000

9x = 18000

x = 2000

Ответ: х = 2000