3 пункту A в пункт B, відстань між якими 41 км, вийшов турист. Через 1 год назустріч йому з пункту

B вийшов інший турист. Через 2 год після виходу другого туриста відстань між ними була 18 км, а ще через 2 год вони зустрілися. Знайдіть швидкості туристів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедурина Катюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость 1-го туриста, км/ч.

y - скорость 2-го туриста, км/ч.

Система уравнений:

x+2(x+y)=41-18

2(x+y)=18

x+18=41-18

x=41-18-18=41-36=5 км/ч - скорость 1-го туриста.

2(5+y)=18; y=18/2 -5=9-5=4 км/ч - скорость 2-го туриста.