Розв'яжи рівняння за схемами,виконай перевірку. 6•x+18=6•10 , (a:8)•9=100-28


Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Дмитрий.

1) 6*Х + 18 = 6* 10
6Х = 42
Х = 7

2) (А:8) * 9 = 100 - 28
А : 8 = 8
А = 64