Укажіть кількість натуральних чисел, менших від кореня рівняння (10,63 +х) - 3,63= 12,89.

Помогите срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Соня.

(10,63 + х) - 3,63 = 12,89

10,63 + х = 12,89 + 3,63

10,63 + х= 16,52

х = 16,52 - 10,63

х = 5,89 - корень уравнения

Натуральные числа - это числа, которые используются для счёта предметов: 1, 2, 3 ...

5,89 > {5, 4, 3, 2, 1}

Вiдповiдь: 5 чисел менших вiд кореня рiвняння: 1, 2, 3, 4 i 5.