Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння. Назві продукти реакцій: 1)K2O+SO2= 2)Na2O+H2O=

3)Ca(OH)2+SO3= 4)CuO+H3PO4= 5)BaO+CO2= 6)Ba(OH)2+N2O5= 7)NaOH+SO2= 8)NaOH+P2O5=

Ответы на вопрос

Отвечает Бекетов Клим.

1) K2O+SO2=K2SO3- сульфит калия

2). Na2O+H2O=2NaOH--гидроксид натрия

3) Ca(OH)2+SO3=CaSO4+H2O-сульфат кальция+вода

4) 3CuO+2H3PO4=Cu3(PO4)2+3H2O-фосфат меди плюс вода

5) BaO+CO2=BaCO3- карбонат бария

6) Ba(OH)2+N2O5=Ba(NO3)2+H2O- нитрат бария плюс вода

7) 2NaOH+SO2=Na2SO3+H2O- сульфит натрия плюс вода

8) 6NaOH+P2O5=2Na3PO4+3H2O- фосфат натрия плюс вода