О 1) У зоопарку для восьми єнотів придбали 480 кг риби, яку роздавали порівну. Скільком єнотам

виста-чить 540 кг риби за тієї ж норми годування?02) У дитячому садку витратили 49 кг фруктів за 7 днів,витрачаючи порівну щодня. На скільки днів вистачить30 кг фруктів, якщо щодня витрачати на 2 кг менше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Батырбеков Барыс.

Ответ:

1)

480÷8=60(кг)-1 єноту

540÷60=9-єнотам вистачить

2)

49÷7=7(кг)-за 1 день

7-2=5

30÷5=6(дн)