Есепты шығар. Кері есептер құрастырып, оларды шығар. Тәрелкеде 4 апельсин бар, ал мандарин олардан

2 есе артық. Тәрелкеде неше мандарин бар? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербинин Дмитрий.

Ответ:

8 мандарин

Пошаговое объяснение:

Апельсин - 4

Мандарин -?, 2 (е) раза >__\

4×2= 8(м)

Мандарин-8

Апельсин -?, 2 (е) раза < __\

8÷2=4(ап)

Ж÷ 4 апельсин

Апельсин - 4 \

Мандарин- 8 / ? фрукт. (жеміс)

8+4=12 (ж) - фруктов.

Ж: 12 жеміс ( фруктов)